№ з/п

Найменування посади

ПІБ кандидата

Результати (сума балів)

Примітка

1. Заступник начальника відділу землеустрою Департаменту землеустрою, використання та охорони земель Гавлюк

Ольга Василівна

13,3 Переможець конкурсу
2. Заступник директора департаменту – начальник відділу з організації планових перевірок про здійснення державного контролю за використанням та охороною земель Департаменту контролю за використанням та охороною земель Коляденко

Олексій Петрович

13,5 Переможець конкурсу
3. Головний спеціаліст відділу з організації планових перевірок про здійснення державного контролю за використанням та охороною земель Департаменту контролю за використанням та охороною земель

(3 посади)

Ситник

Віталій Леонідович

10,5 Переможець конкурсу
4. Головний спеціаліст відділу з організації планових перевірок про здійснення державного контролю за використанням та охороною земель Департаменту контролю за використанням та охороною земель

(3 посади)

Доценко

Наталя Іванівна

11,3 Переможець конкурсу
5. Головний спеціаліст відділу з організації позапланових перевірок про здійснення державного контролю за використанням та охороною земель Департаменту контролю за використанням та охороною земель (4 посади) Гриневич

Світлана Іванівна

8,5 Переможець конкурсу
6. Головний спеціаліст відділу моніторингу земельних відносин Департаменту контролю за використанням та охороною земель

(4 посади)

Колос

Анна Андріївна

9,0 Переможець конкурсу
7. Головний спеціаліст відділу організації топографо-геодезичних і картографічних робіт Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Євтушенко

Вячеслав Михайлович

10,3 Переможець конкурсу
8. Заступник директора департаменту – начальник відділу управління об’єктами державної власності Департаменту фінансового забезпечення Домарецька

Олена Миколаївна

13,5 Переможець конкурсу
9. Заступник начальника відділу управління об’єктами державної власності Департаменту фінансового забезпечення Козлов

Олександр Вікторович

13,3 Переможець конкурсу
10. Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Департаменту фінансового забезпечення Панченко

Олександра Юріївна

13,7 Переможець конкурсу
11. Начальник відділу закупівель Департаменту фінансового забезпечення Будченко

Віталій Васильович

11,7 Переможець конкурсу
12. Начальник відділу представництва в судах, взаємодії з правоохоронними органами та договірно-правової роботи (на період перебування основного працівника у соціальній відпустці) Юридичного департаменту Ємцова

Ірина Валеріївна

15,4 Переможець конкурсу
13. Гавриляко

Олександр Миколайович

14,4 Другий за результатами конкурсу кандидат
14. Головний спеціаліст відділу нормативно-правового забезпечення та юридичної експертизи Юридичного департаменту (на період перебування основного працівника у соціальній відпустці) Єленець

Вікторія Дмитрівна

9,8 Переможець конкурсу
15. Петруха

Мар’яна Юріївна

7,3 Другий за результатами конкурсу кандидат
16. Головний спеціаліст відділу представництва в судах, взаємодії з правоохоронними органами та договірно-правової роботи Юридичного департаменту (на період перебування основного працівника у соціальній відпустці) Штода

Ірина Віталіївна

8,1 Переможець конкурсу
17. Головний спеціаліст відділу представництва інтересів держави в судах з питань використання та охорони земель Юридичного департаменту Ніколаєнко

Євгенія Олександрівна

10,0 Переможець конкурсу
18. Головний спеціаліст Сектору контролю Гончар

Юлія Володимирівна

10,2 Переможець конкурсу