Повідомлення
про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України
“Деякі питання ведення Державного земельного кадастру”

1. Розробник
Проект розроблено Держгеокадастром.

2. Стислий виклад змісту проекту

Проект постанови Кабінету Міністрів України “Деякі питання ведення Державного земельного кадастру” розроблено на виконання Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг” з метою приведення у відповідність до змін у законодавстві нормативних актів Кабінету Міністрів України стосовно надання органам державної влади та органам місцевого самоврядування доступу до відомостей Державного земельного кадастру, надання відомостей Державного земельного кадастру уповноваженими особами органів місцевого самоврядування та адміністраторами центрів надання адміністративних послуг, надання права підпису витягу з Державного земельного кадастру адміністраторам центрів надання адміністративних послуг, уповноваженим посадовим особам органів місцевого самоврядування, нотаріусам, запровадження механізму отримання відомостей Державного земельного кадастру за заявою в електронній формі, яка подається через Єдиний державний портал адміністративних послуг, у тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.
Крім того, Законом передбачено безпосередній доступ Державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно до Державного земельного кадастру під час виконання своїх повноважень.

3. Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта

Проект постанови, пояснювальну записку та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (minregion.gov.ua) та офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (land.gov.ua).

4. Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця.

5. Адреси для надсилання зауважень і пропозицій направляти на

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України: 01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, тел. 2840554, факс 2788390.

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру: 03680, МСП, м. Київ, вул. Народного ополчення, 3, тел. 2499683, факс 2499683, kadastr@land.gov.ua

Державна регуляторна служба України 01011, м. Київ,
вул. Арсенальна, 9/11, тел. 2864711, inform@dkrp.gov.ua

Зауваження та пропозиції надсилати електронною та звичайною поштою.

Проект постанови “Про деякі питання ведення Державного земельного кадастру”

Зміни, що вносяться

Порядок проведення стажування у сфері земельних відносин

Перелік постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу