За повідомленням МВС, 9 квітня співробітниками органів внутрішніх справ було затримано керівника регіонального відділення колишнього Держземагентства (що знаходиться в процесі реорганізації в Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру) за підозрою в хабарництві.

За повідомленням прес-служби Держгеокадастру, цей випадок вкотре підтверджує правильність задекларованого курсу нового, щойно призначеного керівництва Держгеокадастру на докорінне оновлення кадрового складу агентства. Згідно з новою стратегією, планується провести тотальну зміну керівництва всіх 557 регіональних відділів Держземагентства на основі відкритих прозорих для громадськості конкурсів.

“Ми всіляко сприятимемо роботі правоохоронних та інших контрольних органів нашої держави по виявленню всіх фактів корупції в колишньому земельному відомстві. Без очищення від старих кадрів та приходу нових менеджерів ми не зможемо повернути повагу та довіру людей до нашої Служби, побудувати нову прозору систему надання державних послуг в царині землеустрою”, – говориться в повідомленні прес-служби Держгеокадастру.