З початку 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області надали населенню 522 059 адміністративних послуг. Місцеві бюджети регіону отримали 4,2 млн грн за 41 069 адмінпослуг, наданих на платній основі. Інші 480 990 або 92% від загальної кількості надані на безоплатній основі.

Найбільше коштів – у розмірі 3,04 млн грн – бюджети отримали за надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (31 654).

Також понад 691 тис. грн надійшло до бюджету за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення. За цією послугою до Держгеокадастру Дніпропетровщини звернулось 2 770 осіб.

За надання адміністративної послуги з проведення державної експертизи землевпорядної документації до бюджету надійшло близько 76 тис. гривень.

Серед безоплатних послуг на Дніпропетровщині найбільшою популярністю користуються послуги з державної реєстрації земельної ділянки (39 914), ще 16 044 заяв стосувалися надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями. Також фахівці видали 298 137 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.