З початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експерти Держгеокадастру Одеської області прийняли до опрацювання 58 909 проектів землеустрою з інших областей.

На сьогодні опрацьовано 58 558 проектів, з яких позитивну оцінку отримали 38 858 проектів, 19 700 – негативну. На розгляді знаходиться 351 проект.

Фахівці Головного управління Держгеокадастру в Одеській області направили на погодження до інших областей 47 783 проекти із землеустрою, з них на сьогодні опрацьовано 46 462 проекти, з яких 32 871 отримав позитивний висновок, 13 591 – негативний, ще 1 321 знаходиться на розгляді.

В Одеській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 25 осіб.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.