З метою оновлення та набуття умінь, знань та навичок, здатності виконувати завдання та обов’язки, які необхідні для професійної діяльності на державній службі, в рамках професійної підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців 11 жовтня 2018 року під керівництвом Департаменту кадрової політики та персоналу організовано та проведено на базі ДП “Центр державного земельного кадастру” навчання щодо організації ведення Державного земельного кадастру для працівників територіальних органів Держгеокадастру за участю керівництва Департаменту державного земельного кадастру.

Під час навчання, в якому взяли участь 87 працівників територіальних органів Держгеокадастру, розглянуто питання за темами:

«Організація ведення Державного земельного кадастру».

«Правовий статус Державного кадастрового реєстратора. Проблемні питання, які виникають у Державного кадастрового реєстратора при виконанні своїх обов’язків».

«Нормативно-правові документи, якими керується Державний кадастровий реєстратор».

«Порядок надання адміністративних послуг».

«Виявлення помилок у відомостях Державного земельного кадастру; класифікація та порядок їх виправлення».

«Оформлення відмов у проведенні державної реєстрації земельних ділянок. Класифікація причин таких відмов».

«Принципи перевірки Державним кадастровим реєстратором електронного документа на відповідність вимогам, встановленим пунктом 74 Порядку ведення Державного земельного кадастру».

«Взаємодія державних кадастрових реєстраторів та суб’єктів державної реєстрації прав при виявленні помилок у відомостях про вже зареєстровані земельні ділянки та права на них».

«Особливості внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель».

«Дії кадастрового реєстратора при внесенні відомостей Державного земельного кадастру за матеріалами документацій із землеустрою, що визначені у статті 25 Закону України «Про землеустрій».