Відповідно до Плану демаркації українсько-молдовського державного кордону для участі у десятому засіданні спільної робочої групи Спільної українсько-молдовської демаркаційної комісії з підготовки підсумкових демаркаційних документів для узгодження підсумкових демаркаційних документів на південну ділянку українсько-молдовського державного кордону були делеговані представники Державного агентства земельних ресурсів України для участі в роботі спільної робочої групи.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 11.04.2013 № 10177/1/360-13 до листа Міністерства закордонних справ України від 04.04.2013 № 610/13-142-1494в період з 15 по 18 квітня 2013 року у десятому засіданні спільної робочої групи з підготовки підсумкових демаркаційних документів  українсько-молдовського державного кордону у м. Кишинів (Республіка Молдова) взяли участь члени делегації України заступник директора Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Державного агентства земельних ресурсів України Ящук В.М., а також експерти делегації – представники державних топографо-геодезичних і картографічних підприємств Трюхан М.О. – заступник директора Науково-дослідного інституту геодезії і картографії та Ношкалюк В.Л. – головний інженер державного підприємства «Укргеоінформ».

На засіданні спільної робочої групи Спільної українсько-молдовської демаркаційної комісії узгоджено демаркаційну карту державного кордону на південну ділянку українсько-молдовського державного кордону, каталог координат та висот прикордонних знаків, протокол-опису проходження лінії державного кордону та прикордонних знаків.