22–24 листопада 2017 року в м. Гомель (Республіка Білорусь) відбулося шосте засідання Спільної демаркаційної робочої групи, очолюваної керівниками (головами) делегацій Спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії.

У заході взяв участь начальник відділу демаркації та делімітації державного кордону Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Держгеокадастру Кузів М. П. – член делегації України у Спільній українсько-білоруській демаркаційній комісії.

У ході засідання Спільна демаркаційна робоча група провела польове обстеження демаркованої ділянки державного кордону від прикордонного знака № 2158 до прикордонного знака № 2316, узгоджено місця встановлення прикордонних знаків, продовжено роботу над проектом Інструкції з виконання геодезичних робіт на державному кордоні між Україною і Республікою Білорусь.

Також під час засідання обговорено перспективи залучення у 2018 році міжнародної технічної допомоги в інтересах демаркації державного кордону між Україною і Республікою Білорусь.