Департамент топографо-геодезичної і картографічної діяльності інформує, що 23-24 лютого 2016 року у м. Кишиневі (Молдова) відбулося тридцять четверте засідання робочої групи Спільної українсько-молдовської демаркаційної комісії. У вказаному заході взяли участь начальник відділу демаркації та делімітації державного кордону Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Держгеокадастру Микола Кузів, а також представники державних топографо-геодезичних і картографічних підприємств заступник директора ДП “Науково-дослідний інститут геодезії і картографії” Іван Заєць та головний інженер ДП “Українське державне аерогеодезичне підприємство” Василь Орещенко.

На засіданні обговорювався хід виконання рішень п’ятдесят дев’ятого засідання Спільної українсько-молдовської демаркаційної комісії та рішення тридцять третього засідання робочої групи по підготовці заключних демаркаційних документів. Сторони констатують, що рішення засідань в основному виконані.

Відмічено, що робоча група продовжує підготовку до видання сигнального примірника заключних демаркаційних документів (демаркаційної карти, протокол-опису проходження лінії державного кордону, протоколи прикордонних знаків (в табличному та електронному видах), координат прикордонних знаків) на державних мовах.