У період з 28 до 31 січня 2020 року в м. Києві відбулося сорок четверте засідання спільної українсько-молдовської робочої групи з підготовки підсумкових демаркаційних документів Спільної українсько-молдовської демаркаційної комісії.

У заході взяли участь представники Держгеокадастру: начальник відділу демаркації та делімітації державного кордону Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Кузів М. П. та головний спеціаліст відділу демаркації та делімітації державного кордону Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Данилко І. О.

Сторони погодили підсумкові демаркаційні документи (Протокол-опис проходження лінії державного кордону, Протоколи прикордонних знаків, Каталог координат і висот прикордонних знаків) на північну ділянку українсько-молдовського державного кордону від прикордонного знака № 0039 до прикордонного знака № 0110, також спільна робоча група погодила та парафувала демаркаційну карту масштабу 1:5000 (1-74 брульони) на північну ділянку українсько-молдовського державного кордону.