У період з 3 до 5 грудня 2019 року у м. Києві відбулося двадцять третє засідання Спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії.

У заході взяли участь представники Держгеокадастру, члени делегації України у Спільній комісії, директор Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Малюк О. О. та начальник відділу демаркації та делімітації державного кордону Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Кузів М. П.

Спільна комісія підбила підсумки виконання демаркаційних робіт на державному кордоні між Україною і Республікою Білорусь у 2019 році, також погодила перелік та обсяги робіт, які заплановано виконати у 2020 році.

Також Спільна комісія затвердила перелік демаркаційних документів, а саме:  Демаркаційна карта; Протоколи прикордонних знаків; Каталог координат і висот прикордонних знаків з описом проходження державного кордону між Україною і Республікою Білорусь. Каталог містить таблицю приналежності островів; Заключний протокол демаркації державного кордону між Україною і Республікою Білорусь.