Башлик Денис Олександрович народився у місті Луганську.

Закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Міжнародні відносини».

У грудні 2015 року обіймав посаду головного спеціаліста відділу кліматичної політики та звітності Департаменту з питань зміни клімату та захисту атмосферного повітря Міністерства екології та природних ресурсів України.

З серпня 2016 року працював головним спеціалістом відділу міжнародних відносин Департаменту міжнародної співпраці та ринку земель Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. У вересні 2017 року був призначений директором Департаменту міжнародної співпраці та ринку земель Держгеокадастру.

Денис Башлик є ініціатором успішних масштабних міжнародних проектів зі Світовим банком, USAID, Kartverket, співавтором низки інноваційних ініціатив у сфері ринку земель, зокрема зі створення системи моніторингу земельних відносин, яка була визнана кращою світовою практикою багатьма міжнародними організаціями.

27 листопада 2019 року розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1138-р Башлика Д. О. призначено Головою Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Телефон приймальні: (044) 299 35 77
E-mail: bashlyk@land.gov.ua