Делегація Держгеокадастру взяла участь у 19-му засіданні Балтійського відділу Групи експертів ООН з географічних назв, яке відбулося у м. Вільнюсі (Литовська Республіка) з 21 до 25 травня 2018 року.

У заході взяли участь 25 представників країн-членів Балтійського відділу, а також країн-спостерігачів – України та Республіки Білорусь.

На засіданні розглядалися питання нормативно-правового регулювання діяльності з питань географічних назв, перспектив створення національних баз (реєстрів) географічних назв, адресних реєстрів, використання географічних назв на картах, діяльності оновленої Групи експертів ООН з географічних назв, співпраці з Комітетом експертів з управління геопросторовою інформацією (UN-GGIM), підготовки до засідання Робочої групи з екзонімів (м. Рига, Латвія, 24-26 вересня 2018 року) та виборів голови Балтійського відділу.

Делегація Держгеокадастру поінформувала учасників засідання про стан справ в Україні у сфері стандартизації географічних назв та створення Державного реєстру географічних назв.

Участь у діяльності Балтійського відділу дозволяє представляти досягнення у сфері національної стандартизації географічних назв та вивчати міжнародний досвід, налагодити контакти з представниками європейських країн-членів відділу з метою подальшого розвитку взаємовигідного міжнародного співробітництва у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності, сприяє підтримці позитивного іміджу України у міжнародному інформаційному просторі.