Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру оголошує конкурс на заміщення вакантних посад начальників головних управлінь Держгеокадастру в областях та м. Києві, начальників територіальних органів Держгеокадастру в областях нижчого рівня відповідно до Переліку територіальних органів Держгеокадастру.

Додаткова інформація щодо зазначених посад, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається Департаментом кадрової політики та персоналу Держгеокадастру за телефонами (044) 249-96-81, 244-82-48.

 

Вимоги до кандидатів:

– на посади начальників головних управлінь Держгеокадастру в областях та м. Києві: громадянство України; вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень: спеціаліст, магістр) за спеціальностями в галузях знань «Геодезія та землеустрій», «Економіка та підприємництво», «Право»; стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах чи на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років;

– на посади начальників територіальних органів Держгеокадастру в областях нижчого рівня: громадянство України; вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень: спеціаліст, магістр) за спеціальностями в галузях знань «Геодезія та землеустрій», «Економіка та підприємництво», «Право»; стаж роботи за фахом в державній службі на керівних посадах чи на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років.

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, подають такі документи:

– заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби (див. додаток);

–  заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (зразок заповненої особової картки див. додаток 2);

– дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

– копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік;

– копію документа, який посвідчує особу;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

– довідку про допуск до державної таємниці (у разі наявності).

Відповідальність за достовірність документів несе претендент.

Документи приймаються до 21 травня 2015 року включно за адресою: 03151, м. Київ, вул. Народного ополчення, 3.

 

Оголошення також опубліковано у газеті “Праця і зарплата” від 22.04.2015 № 16.

 

Зразок заяви для участі в конкурсі
Додаток 2. Зразок заповненої форми особової картки (форма П-2 ДС)