Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

– головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення Департаменту забезпечення діяльності служби;

– головного спеціаліста відділу аналітики та взаємодії з органами державної влади (на період перебування основного працівника у соціальній відпустці) Департаменту забезпечення діяльності служби;

– головного спеціаліста відділу картографії та географічних назв Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст та стажем роботи за фахом в державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

заява, особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4х6 сантиметрів; копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка.

Відповідальність за достовірність документів несе претендент.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 03680, м. Київ, вул. Народного ополчення, 3. Телефон для довідок – (044) 244-82-63.