Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  • відділу аналітики та взаємодії з органами державної влади Департаменту забезпечення діяльності служби;
  • відділу захисту інформації та електронного урядування Департаменту забезпечення діяльності служби;
  • відділу роботи з кадрами територіальних органів Департаменту кадрової політики та персоналу;
  • відділу роботи з керівниками державних підприємств Департаменту кадрової політики та персоналу;
  • відділу організації топографо-геодезичних і картографічних робіт Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності;
  • відділу державного геодезичного нагляду Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності
  • відділу нормативно-правового забезпечення та правової експертизи (на період перебування основного працівника у соціальній відпустці до його фактичного виходу на роботу) Юридичного департаменту;
  • відділу з питань європейської інтеграції та взаємодії з Верховною Радою України (на період перебування основного працівника у соціальній відпустці до його фактичного виходу на роботу) Юридичного департаменту;
  • відділу правового забезпечення управління державними підприємствами та територіальними органами (на період перебування основного працівника у соціальній відпустці до його фактичного виходу на роботу) Юридичного департаменту.
  • відділу державної експертизи (на період перебування основного працівника у соціальній відпустці до його фактичного виходу на роботу) Управління державної експертизи.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст та стажем роботи за фахом в державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

заява, особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4х6 сантиметрів; копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка.

Відповідальність за достовірність документів несе претендент.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 03680, м. Київ, вул. Народного ополчення, 3.

Докладніше з інформацією про конкурс можна ознайомитись на сайті Держгеокадастру (www.land.gov.ua), в рубриці «Вакансії» та за телефоном (044) 244-82-63.

 

Оголошення опубліковано в газеті «Праця і зарплата» від 24.02.2016 року.