Заявка на Витяг з Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок

Заявка на Витяг з Державного реєстру сертифікованих інженерів-геодезистів

Заявка на Витяг з Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників

Запит на отримання документації із землеустрою (матеріали), що включена до Державного фонду документації із землеустрою

Розмістити заявку

Замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Витяг з кадастру – документ, необхідний для вчинення операцій з землею (купівля-продаж, дарування, оренда тощо). Щоб оформити замовлення треба лише обрати потрібну земельну ділянку, заповнити запит та оплатити послугу он-лайн. Повідомлення про готовність документу буде надіслано на електрону пошту. Забрати вже виготовлений витяг можна у найближчому ЦНАПі, обраному користувачем.

 

Замовлення витягу про нормативну грошову оцінку землі.

Відомості про оцінку землі необхідні при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок та прав на них. Для замовлення витягу потрібно на публічній кадастровій карті знайти за кадастровим номером необхідну ділянку та натиснути на функцію замовлення послуги. Послуга надається безкоштовно.

 

Отримання відомостей про власників та користувачів земельних ділянок.

Відкритий доступ до реєстру посилює контроль громадянського суспільства за використанням та обігом земель в Україні. Для отримання інформації потрібно пройти електронну ідентифікацію та оформити запит. Система автоматично надає відомості про права власності на землю та дату їх набуття. Послуга безкоштовна.

 

Підключення нотаріусів до Державного земельного кадастру.

Послуга дозволяє нотаріусам наряду з кадастровими реєстраторами надавати громадянам витяги про земельні ділянки, необхідні для здійснення земельних угод. Після виконання технічних вимог підключення нотаріуса до Державного земельного кадастру здійснюється протягом одного робочого дня.

Інформація для нотаріусів – за посиланням.

 

Перейти на Публічну кадастрову карту.