Назва структурного підрозділу/територіального
органу Держгеокадастру
ПІБ кадастрового реєстратора
Відділ у Благовіщенському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Косевич Руслан Михайлович
Відділ у Благовіщенському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Ломуха Анатолій Володимирович
Відділ у Благовіщенському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Циганець Олег Леонідович
Відділ у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Стенковий Іван Іванович
Відділ у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Андрєєва Ірина Василівна
Відділ у Вільшанському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Вздобнєва Наталя Вікторівна
Відділ у Вільшанському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Яценко Валентина Іванівна
Відділ у Гайворонському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Крівцова Тетяна Юріївна
Відділ у Гайворонському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Снігур Оксана Петрівна
Відділ у Голованівському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Криворучко Сергій Іванович
Відділ у Голованівському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Яворська Наталія Вікторівна
Відділ у Голованівському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Рудницький Юрій Петрович
Відділ у Добровеличківському районі Головного управління Держгеокадастру  у Кіровоградській області Холіна Світлана Сергіївна
Відділ у Добровеличківському районі Головного управління Держгеокадастру  у Кіровоградській області Ковальчук Олександр Андрійович
Відділ у Добровеличківському районі Головного управління Держгеокадастру  у Кіровоградській області Ілієнко Тетяна Сергіївна
Відділ у Долинському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Аршинець Юлія Володимирівна
Відділ у Долинському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Гронт Ірина Миколаївна
Відділ у Знам’янському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Береговий Віталій Іванович
Відділ у Знам’янському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Клінецька Ольга Володимирівна
Відділ у Знам’янському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Мительська Яна Олександрівна
Відділ у Кіровоградському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Скліфус Ганна Вікторівна
Відділ у Кіровоградському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Гордієнко Ігор Миколайович
Відділ у Кіровоградському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Тріщенко Юлія Михайлівна
Відділ у Кіровоградському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Козаченко Ольга Василівна
Відділ у Компаніївському районі Головного  управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Бокова Анна Сергіївна
Відділ у Компаніївському районі Головного  управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Жученко Аліна Сергіївна
Відділ у Компаніївському районі Головного  управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Подольний Олексій Олексійович
Відділ у Маловисківському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Буркан Вікторія Володимирівна
Відділ у Маловисківському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Клюшник Юрій Олексійович
Відділ у Новгородківському районі Головного управління Держгеокадастру у кіровоградській області Карпенко Світлана Олександрівна
Відділ у Новгородківському районні Головного управління Держгеокадастру у кіровоградській області Сегеда Дмитро Геннадійович
Відділ у Новоархангельському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Лаврик Інна Михайлівна
Відділ у Новомиргородському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Котляренко Валентина Павлівна
Відділ у Новомиргородському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Григор’єв Костянтин Геннадійович
Відділ у Новоукраїнському районі Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області Татарова Оксана Володимирівна
Відділ у Новоукраїнському районі Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області Мельник Зоряна Олексіївна
Відділ в Олександрівському районі Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області Карпенко Андрій Володимирович
Відділ в Олександрівському районі Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області Торбенко Ольга Олексіївна
Відділ в Олександрійському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Локтіонова Олена Костянтинівна
Відділ в Олександрійському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Шрамко Олена Юріївна
Відділ в Олександрійському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Малишев Олександр Миколайович
відділ в Онуфріївському районі Головного управління Держгеокадастру  у Кіровоградській області Горяний Юрій Вікторович
відділ в Онуфріївському районі Головного управління Держгеокадастру  у Кіровоградській області Акру Валерія Олегівна
Відділ у Петрівському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Бабенко Ірина Сергіївна
Відділ у Петрівському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Попов Всеволод Павлович
Відділ у Світловодському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Чабанюк Ігор Андрійович
Відділ у Світловодському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Живолуп Марина Вікторівна
Відділ у Світловодському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Гуртова Ірина Василівна
Відділ в Устинівському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Мельник Галина Іванівна
Відділ в Устинівському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Зураєва Віра Дмитрівна
Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Ломакін Родіон Олександрович
Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Чернов Олександр Васильович
Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Задорожня Олена Володимирівна