Народився 02 листопада 1981 року.

У 2003 році закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури за фахом магістр землевпорядкування та кадастру.

Свою трудову діяльність розпочав у 2003 році на посаді землевпорядника в товаристві з обмеженою відповідальністю «Топос».

З листопада 2005 року по травень 2008 року обіймав посаду завідувача сектору вишукувальних робіт відділу землевпорядкування закритого акціонерного товариства «Інститут землевпорядних технологій».

У 2008 році працював головним спеціалістом відділу контролю за додержанням земельного законодавства управління здійснення державного контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель в місті Києві та був призначений виконуючим обов’язки начальника Управління земельних ресурсів у Козелецькому районі Чернігівської області.

З червня 2008 року по червень 2014 року очолював Управління Держкомзему/Держземагентства у Козелецькому районі Чернігівської області. У період з червня 2014 року по січень 2017 року пройшов трудовий шлях від заступника начальника Головного управління Держземагентства у Чернігівській області до начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

У січні 2017 року був призначений директором Департаменту контролю за використанням та охороною земель Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

25 жовтня 2017 року розпорядженням Кабінету Міністрів України № 759-р на О. К. Колотіліна тимчасово покладено виконання обов’язків Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

 

Телефон приймальні: (044) 249-96-72