Народився 06 жовтня 1978 року в селі Лотівці Шепетівського району Хмельницької області.

У 2001 році закінчив Національний аграрний університет за спеціальністю “Землевпорядкування та кадастр”.

У 2019 році захистив дисертацію за спеціальністю “Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища” та здобув науковий ступінь кандидата економічних наук.

Трудову діяльність розпочав у 2001 році на посаді спеціаліста I категорії відділу земельних відносин та землеустрою Хмельницького обласного управління земельних ресурсів.

З травня 2003 року по жовтень 2006 року працював головним спеціалістом відділу управління земель, оцінки та організації ринку земель та начальником відділу землеустрою та охорони земель Управління землеустрою, охорони земель та державної землевпорядної експертизи Хмельницького обласного головного управління земельних ресурсів.

З жовтня 2006 року по травень 2008 року працював головним спеціалістом відділу охорони та моніторингу земель Управління землеустрою, моніторингу та охорони земель, заступником начальника Управління землеустрою, моніторингу та охорони земель – начальником відділу організації землевпорядних робіт, заступником начальника Управління контролю за здійсненням землеустрою та охороною земель – начальником відділу розроблення і здійснення системи заходів із землеустрою Держкомзему України/Держземагентства.

З травня 2008 року по червень 2011 року обіймав посади заступника начальника Управління землеустрою та охорони земель – начальника відділу організації робіт із землеустрою, заступника начальника Управління нормативного та організаційного забезпечення землеустрою та охорони земель – начальника відділу нормативного забезпечення землеустрою та охорони земель, директора Департаменту земель несільськогосподарського призначення та землеустрою територій, директора Департаменту землеустрою та земель сільськогосподарського призначення, директора Департаменту землеустрою Держкомзему.

З червня 2011 року по лютий 2019 року працював директором Департаменту землеустрою, директором Департаменту землеустрою, використання та охорони земель Держземагентства України/Держгеокадастру.

20 лютого 2019 року розпорядженням Кабінету Міністрів України № 79-р  Краснолуцького О. В. призначено заступником Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Телефон приймальні: (044) 299 35 15
E-mail: krasnolutskyi@land.gov.ua