Київський національний університет імені Тараса Шевченка з 18 липня до 10 серпня 2016 року включно здійснює набір за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Управління та адміністрування» на заочну форму навчання за державним замовленням (освітній рівень «магістр»).

Підставою для набору на зазначену спеціальність є рішення Конкурсної комісії Національного агентства України з питань державної служби (протокол від 13 червня 2016 року № 2), яка діє відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 року № 789.

Запрошуються працівники Держгеокадастру категорії «В» посад державної служби віком до 45 років, які мають стаж роботи на державній службі не менше року, до участі у конкурсі за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Управління та адміністрування» за державним замовленням (заочна форма навчання, освітній рівень «магістр»).

До заяви про вступ до вищого навчального закладу на навчання додаються:

особова картка форми П-2 ДС;

автобіографія;

медична довідка за формою № 086-у;

шість фотокарток розміром 3*4 сантиметри;

направлення до вищого навчального закладу;

копії диплома про повну вищу освіту та додатка до нього, трудової книжки, довідки про присвоєння ідентифікаційного коду, засвідчені в установленому порядку;

паспорт, військовий квиток подаються особисто.