ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Держгеокадастр

Н А К А З

 

12  грудня  2016 року

Київ

№ 332

 

Про покладення функцій

з ведення Державного картографо-

геодезичного фонду України

 

Відповідно до статей 19, 20 Закону України “Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність”та пункту 41 Положення про порядок надходження, зберігання, використання та обліку матеріалів Державного картографо-геодезичного фонду України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 1999 року № 1344, керуючись Положенням про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 р. № 15, з метою організації ведення Державного картографо-геодезичного фонду України 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Установити, що функції з ведення Державного картографо-геодезичного фонду України виконує державне науково-виробниче підприємство «Картографія» (далі – ДНВП «Картографія»),яке належить до сфери управління Держгеокадастру.

 

  1. Керівникам ДП «Укркартгеофонд», ДП «Центр ДЗК» та ДНВП «Картографія» у двотижневий термін забезпечити приймання-передачу матеріалів Державного картографо-геодезичного фонду України згідно акта.

 

  1. Керівнику ДНВП «Картографія» забезпечити в установленому порядку зберігання, використання та облік матеріалів Державного картографо-геодезичного фонду України.

 

  1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Держземагентства України від 21.10.2014 № 335 «Про покладення функцій з ведення Державного картографо-геодезичного фонду України».

 

  1. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови                                                                         О. М. Цвях