ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
Держгеокадастр
Н А К А З

18 лютого 2021 року Київ № 97

Про організацію роботи з контролю якості створення бази топографічних даних масштабу 1:50 000 «Основна державна топографічна карта» на територію України

З метою здійснення контролю якості створення бази топографічних даних масштабу 1:50 000 «Основна державна топографічна карта» на територію України у рамках реалізації проекту «Карти для сприяння належному управлінню землями в Україні» та відповідно до Угоди про надання послуг між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру, державним підприємством «Науково-дослідний інститут геодезії і картографії» та Картографічною службою Королівства Норвегія від 29 грудня 2020 року (далі – Угода)

НАКАЗУЮ:

1. Утворити комісію з контролю якості створення бази топографічних даних масштабу 1:50 000 «Основна державна топографічна карта» на територію України (далі – Комісія) у складі згідно з додатком.

2. Комісії здійснювати щомісячний контроль якості надання послуг зі створення бази топографічних даних масштабу 1:50 000 «Основна державна топографічна карта». Засідання Комісії проводити в останній четвер кожного місяця.

3. Керівникам державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру, які є учасниками Угоди, забезпечити своєчасну підготовку та надання на розгляд Комісії (за 10 днів до засідання Комісії) інформаційноаналітичних та картографічних матеріалів виконаних робіт.

4. Комісії за результатами здійснення щомісячного контролю якості виконаних робіт складати звіт та протокол засідання.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

В. о. Голови                                                                 Олексій ПІНЧУК

 

Додаток

до наказу Держгеокадастру

18.02.2021 № 97

 

Склад комісії з контролю якості створення бази топографічних даних масштабу 1:50 000 «Основна державна топографічна карта» на територію України

ПАЦЮК Валерій директор Департаменту розвитку та стандартизації Національної інфраструктури геопросторових даних Держгеокадастру, голова комісії

 

КРАВЧЕНКО Олександр    – заступник командира частини – головний технолог військової частини А3796, підполковник Збройних Сил України, член комісії (за згодою)
ЛАЗОРЕНКО-ГЕВЕЛЬ

Надія

старший науковий співробітник державного підприємства «Науково-дослідний інститут геодезії і картографії», член комісії (за згодою)

 

МЕЛУМ Рой

 

старший інженер Картографічної служби Королівства Норвегія, член комісії (за згодою)

 

СОФІЄНКО Олександр заступник директора департаменту – начальник відділу картографії та адміністративно-територіального устрою Департаменту розвитку та стандартизації Національної інфраструктури геопросторових даних Держгеокадастру, член комісії
ЧОРНОКНИЖНИЙ Олександр заступник генерального директора
з виробничих питань державного підприємства «Українське державне аерогеодезичне підприємство», член комісії (за згодою) 
ЯКІР Джелька старший інженер Картографічної служби Королівства Норвегія, член комісії (за згодою)