ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Держгеокадастр

Н А К А З

31  січня  2019 року

Київ

№ 25

Про здійснення планового
заходу державного нагляду
(контролю)

Відповідно до вимог Земельного кодексу України, законів України «Про землеустрій», «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 року № 15, Порядку функціонування інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю), внесення відомостей до неї та строки розміщення цих відомостей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 387, Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру на 2019 рік, затвердженого наказом Держгеокадастру від 30 листопада 2018 року № 223,

НАКАЗУЮ:

  1. Заступнику начальника відділу нагляду у сфері землеустрою Управління державної експертизи Захаренку Олександру Вікторовичу та головному спеціалісту відділу нагляду у сфері землеустрою Управління державної експертизи Уховській Ользі Сергіївні здійснити з 11 лютого 2019 року по 20 лютого 2019 року плановий захід державного нагляду (контролю) – перевірку щодо додержання суб’єктом господарювання Товариством з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче проектно-будівельне об’єднання «Будпластик» (код ЄДРПОУ 25291151), розташованого вул. Будіндустрії, 5, м. Київ, вимог законодавства у сфері землеустрою.
  2. Відділу нагляду у сфері землеустрою Управління державної експертизи підготувати посвідчення на проведення заходу державного нагляду (контролю).
  3. Заступнику начальника відділу нагляду у сфері землеустрою Управління державної експертизи Захаренку Олександру Вікторовичу внести відомості про здійснення заходу державного нагляду (контролю) до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) у визначений законом термін.
  4. Матеріали єдиної справи розпорядчих документів, що приймаються під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) разом із доповідною запискою про результати проведення перевірки передати до загального відділу Управління справами.
  5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови                                                                       О. КОЛОТІЛІН