Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру повідомляє, що 21 березня 2017 року відбулося засідання постійно діючої комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Держгеокадастру (далі – конкурсна комісія), з розгляду заяв та інших документів поданих претендентами.

Рішенням конкурсної комісії до подальшої участі в конкурсному відборі на заміщення вакантної посади генерального директора Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру», що належать до сфери управління Держгеокадастру допущено наступних претендентів:

 

з/п

Назва державного підприємства

Прізвище, ім’я,
по батькові учасника

 

1.

 

Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру»

Іщенко

Віктор Валентинович

Карась

Євген Олегович

 

Засідання конкурсної комісії з заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору на заміщення вакантної посади генерального директора Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру», що належить до сфери управління Держгеокадастру відбудеться 22 березня 2017 року о 10 год. в приміщенні Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру за адресою: м. Київ, вул. Народного Ополчення, 3.

Додаткова інформація за тел. 249-96-81.