Постанова Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 р. № 477 «Про   внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка набрала чинності 21.06.2019

Уряд удосконалив правове регулювання у сфері земельних відносин шляхом приведення деяких постанов Кабінету Міністрів України у відповідність до змін у законодавстві.

Загалом передбачається введення нового поняття «кваліфікований електронний підпис», запровадженого Законом України «Про електронні довірчі послуги», в низці нормативно – правових актів Кабінету Міністрів України.

Внесено зміни до Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012  № 1051, в частині запровадження механізму внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру про масиви земель сільськогосподарського призначення, користування такими відомостями.

Крім того, постановою передбачено запровадження удосконаленого механізму надання адміністративної послуги з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки в електронному вигляді.