Повідомляємо про проведення 10.06.2020 об 11:00 засідання Громадської ради при Держгеокадастрі (з можливістю дистанційної участі у засіданні)

Місце проведення : м. Київ, вул. Народного Ополчення, 3, (шостий поверх – актова зала)

Орієнтовний порядок денний засідання:

  1. Запровадження відповідно до законодавства системи громадського моніторингу за діяльністю Держгеокадастру в межах виконання основних завдань та реалізації функцій Громадської ради при Держгеокадастрі – доповідач Ковалець П. М.; співдоповідач Грибков М. Є.
  2. Звіт про проведення громадської експертизи відповідно до листа-звернення ФОП Пурік О. І. (схвалення звернення до Департаменту інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату КМУ) – доповідач Грибков М. Є.
  3. Питання залучення до участі в роботі Громадської ради відповідно до затвердженого Регламенту Громадської ради при Держгеокадастрі (складу 2020-2022 рр), нових членів Громадської ради, обрання асоційованих членів Громадської ради – доповідач Князєв С. В.
  4. Розгляд висновків Держгеокадастру щодо врахування пропозицій Громадської ради при Держгеокадастрі, прийнятих на третьому засіданні 24.03.2020 – доповідач представник Держгеокадастру.
  5. Розгляд пропозицій щодо наступного засідання Громадської ради при Держгеокадастрі та утворення Експертного комітету у складі Громадської ради – доповідач Травянко О. І.

Пропозиції щодо включення питань до порядку денного разом із відповідними матеріалами та проектами рішень приймаються від членів Громадської ради до 12:00 09 червня 2020 року секретарем Громадської ради на електронну адресу: press@land.gov.ua

Представники інститутів громадянського суспільства, які бажають взяти участь у засіданні Громадської ради при Держгеокадастрі 10 червня 2020 року, мають звернутись до секретаря Громадської ради за електронною адресою: press@land.gov.ua до 12:00 09 червня 2020 р.