Держгеокадастр з метою виконання вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», оголошує про проведення громадського обговорення проекту Антикорупційної програми Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру на 2019 – 2020 роки (далі – Антикорупційна програма).

Проект Антикорупційної програми розроблений з метою ідентифікації корупційних ризиків в діяльності Держгеокадастру, визначення адекватних заходів з їх усунення чи мінімізації, розміщений на офіційному сайті Держгеокадастру.

Публічне громадське обговорення буде проведено 19.04.2019 о 10 год. в приміщенні Держгеокадастру (м. Київ, вул. Народного Ополчення, 3) в формі засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Держгеокадастру за круглим столом за участі експертів, представників громадських організацій з питань запобігання корупції у сфері земельних відносин (за попередньою реєстрацією). На засіданні за круглим столом будуть обговорені подані пропозиції та зауваження до проекту Антикорупційної програми.

Запрошуємо експертів, громадськість, які володіють як теоретичними так і практичними знаннями про внутрішнє та зовнішнє середовище Держгеокадастру, долучитися до процесу обговорення Антикоруційної програми шляхом надання обґрунтованих письмових пропозицій з посиланням на проведене дослідження (вивчення) питань, пов’язаних із здійсненням діяльності Держгеокадастру.

Пропозиції та зауваження до проекту Антикорупційної програми, заявки на участь у засіданні Комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Держгеокадастру просимо надсилати не пізніше 18 квітня 2019 року на електронну адресу: anticor@land.gov.ua. Контактна особа: Тарасенко Олександра Олександрівна, телефон: 275 65 88. 

Результати проведеного публічного громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Держгеокадастру www.land.gov.ua у визначені законодавством строки.

  

Комісія з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Держгеокадастру