До участі у конкурсному відборі на заміщення вакантних посад директорів державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру, було допущено 16 претендентів, а саме: Воробйов Олександр Григорович, Бородінов Сергій Миколайович, Добриця Сергій Іванович, Фененко Володимир Іванович, Ільчишин Микола Зіновійович, Худий Олег Володимирович, Іскра Раїса Степанівна, Костенко Іван Іванович, Шмігель Андрій Борисович, Павлюк Григорій Миколайович, Ніколаєнко Тетяна Миколаївна, Непотенко Руслан Васильович, Вовк Юрій Іванович, Малов Віктор Іванович, Кравченя Валентин Миколайович та Рощепій Володимир Михайлович.

У конкурсі взяли участь 14 кандидатів, два учасника конкурсного відбору (Бородінов С.М. та Ільчишин М.З.) не з’явилися на засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та відбору кандидатів на заміщення вакантних посад директорів державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру.

Конкурсною комісією розглядались конкурсні пропозиції
від 14 учасників конкурсного відбору на заміщення вакантних посад директорів регіональних науково-дослідних та проектних інститутів землеустрою і топографо-геодезичних та картографічних державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру, а саме:

 

з/п

Назва державного підприємства

Прізвище, ім’я, по батькові учасника

1.

Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру» Воробйов Олександр Григорович

2.

Державне підприємство «Дніпропетровський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Добриця

Сергій Іванович

Фененко

Володимир Іванович

3.

Державне підприємство «Львівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»  

Худий

Олег Володимирович

4.

Державне підприємство «Полтавський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Іскра

Раїса Степанівна

5.

Державне підприємство «Сумський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Костенко

Іван Іванович

6.

Державне підприємство «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Шмігель

Андрій Борисович

7.

Державне підприємство «Чернівецький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»

Павлюк

Григорій Миколайович

8.

Державне підприємство «Чернігівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Ніколаєнко

Тетяна Миколаївна

Непотенко

Руслан Васильович

9.

Подільське державне підприємство геодезії, картографії та кадастру Вовк

Юрій Іванович

10.

Державне науково-виробниче підприємство «Геосистема» Малов

Віктор Іванович

11.

Українське державне аерогеодезичне підприємство

 

Кравченя

Валентин Миколайович

Рощепій Володимир Михайлович

За результатами розгляду конкурсних пропозицій переможцями визнані:

– Воробйов Олександр Григорович– на посаду генерального директора – керівника технічних програм Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру»;

– Шмігель Андрій Борисович – на посаду директора Державного підприємства «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»;

– Павлюк Григорій Миколайович – на посаду директора Державного підприємства «Чернівецький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»;

– Непотенко Руслан Васильович– на посаду директора Державного підприємства «Чернігівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»;

– Кравченя Валентин Миколайович – на посаду директора Українського державного аерогеодезичного підприємства.