№ з/п

Найменування посади

ПІБ кандидата

Результати (сума балів)

Примітка

1. начальник Управління забезпечення діяльності служби Адирхаєв
Георгій Борисович
9,50 Переможець конкурсу
2. заступник начальника управління – начальник відділу організаційного забезпечення Управління забезпечення діяльності служби Лобань
Катерина Сергіївна
9,50 Переможець конкурсу
3. начальник відділу контролю Департаменту адміністративно-господарського забезпечення Лебедєв
Олександр Сергійович
9,33 Переможець конкурсу
4. заступник начальника відділу роботи з персоналом Департаменту кадрової політики та персоналу Гришина
Олена Віталіївна
9,17 Переможець конкурсу
5. головний спеціаліст відділу контролю Департаменту адміністративно-господарського забезпечення Холодило
Олена Василівна
6,5 Переможець конкурсу
Пелих
Світлана Юріївна
6,33 Другий за результатами конкурсу
6. головний спеціаліст відділу захисту інформації та електронного урядування Департаменту адміністративно-господарського забезпечення Шаров
Євген Валерійович
7,17 Переможець конкурсу
7. головний спеціаліст відділу взаємодії з іншими кадастрами та інформаційними системами і методологічної роботи Департаменту державного земельного кадастру Умеренков
Віталій Юрійович
7,00 Переможець конкурсу
8. головний спеціаліст відділу реєстрації об’єктів Державного земельного кадастру Департаменту державного земельного кадастру (на період перебування основного працівника у соціальній відпустці до його фактичного виходу на роботу) Бондаренко
Анастасія Олександрівна
6,00 Переможець конкурсу
9. головний спеціаліст відділу методичного забезпечення кадрової роботи Департаменту кадрової політики та персоналу (на період перебування основного працівника у соціальній відпустці до його фактичного виходу на роботу) Барвіцька
Ірина Володимирівна
7,00 Переможець конкурсу
10. головний спеціаліст відділу видачі дозволів на зняття та перенесення родючого шару ґрунту Департаменту контролю за використанням та охороною земель Голуб
Ірина Володимирівна
7,33 Переможець конкурсу
11. головний спеціаліст відділу міжнародних відносин Департаменту міжнародної співпраці та ринку земель (на період перебування основного працівника у соціальній відпустці до його фактичного виходу на роботу) Сущик Аліна Анатоліївна 6,50 Переможець конкурсу
12. головний спеціаліст відділу організації топографо-геодезичних і картографічних робіт Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності

(2 посади)

Якубін
Павло Андрійович
6,83 Переможець конкурсу
Обуховська
Валерія Олександрівна
7,00 Переможець конкурсу
Глушко
Іванна Миколаївна
5,50 Другий за результатами конкурсу
13. головний спеціаліст відділу картографії та географічних назв Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Дьоміна
Ірина Іванівна
6,83 Переможець конкурсу
14. головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Департаменту фінансового забезпечення (2 посади) Перепелиця
Тетяна Олександрівна
6,33 Переможець конкурсу
Перекуча
Інна Олександрівна
6,50 Переможець конкурсу
15. головний спеціаліст відділу нормативно-правового забезпечення та юридичної експертизи Юридичного департаменту Мстояні
Тіна Нодарівна
6,67 Переможець конкурсу
16. головний спеціаліст відділу з питань європейської інтеграції та взаємодії з Верховною Радою України Юридичного департаменту Красій
Вадим Володимирович
7,33 Переможець конкурсу
Богдан
Тетяна Іванівна
5,67 Другий за результатами конкурсу
17. головний спеціаліст відділу правового забезпечення управління державними підприємствами та територіальними органами Юридичного департаменту Бикадорова
Олена Миколаївна
7,33 Переможець конкурсу
Богдан
Тетяна Іванівна
5,83 Другий за результатами конкурсу
18.

 

головний спеціаліст відділу правового забезпечення управління державними підприємствами та територіальними органами Юридичного департаменту (на період перебування основного працівника у соціальній відпустці до його фактичного виходу на роботу) Стецюк
Ігор Юрійович
6,17 Переможець конкурсу
19. головний спеціаліст відділу представництва інтересів держави в судах з питань використання та охорони земель Юридичного департаменту Волошин
Олег Васильович
7,00 Переможець конкурсу
Бахір
Роман Валерійович
5,83 Другий за результатами конкурсу