КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 1 лютого 2012 р. №  56-р

Київ

Про зміну цільового призначення

земельної ділянки

1. Відповідно до статей 20 і 122 Земельного кодексу України змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,05 гектара, розташованої за межами с. Смиківці Тернопільського району Тернопільської області, що перебуває у власності  фізичної особи — підприємця С. П. Федіва, з категорії земель сільськогосподарського призначення (рілля) на категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (для комерційного використання).

2. Фізичній особі — підприємцю С. П. Федіву відшкодувати відповідно до законодавства втрати сільськогосподарського виробництва.

3. Тернопільській райдержадміністрації забезпечити видачу в установленому законодавством порядку державного акта на право власності на земельну ділянку, зазначену в пункті 1 цього розпорядження.

Прем’єр-міністр України                                                         М. АЗАРОВ

 

 

Інформаційне супроводження та роз’яснення

розпорядження Кабінету Міністрів України “Про зміну цільового призначення земельної ділянки”

 

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.02.2012 № 56-р “Про зміну цільового призначення земельної ділянки” пропонується змінити цільове призначення земельної ділянки, площею 0,05 гектара розташованої за межами с. Смиківці Тернопільського району Тернопільської області, що перебуває у власності фізичної особи – підприємця С.П. Федіва, з категорії земель сільськогосподарського призначення (рілля) на категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (для комерційного використання).

 

Реалізація розпорядження дозволить фізичній особі – підприємцю Федіву Стефану Павловичу змінити цільове призначення земельної ділянки з категорії земель сільськогосподарського призначення в категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення і встановити придорожній пункт харчування, що позитивно вплине на соціально-економічний розвиток регіону, розвиток комерційної інфраструктури, створить додаткові робочі місця.