КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 7 листопада 2012 р. №  887-р

 

Київ

 

Про вилучення і передачу в
оренду земельної ділянки із
зміною її цільового призначення

 

 

1. Відповідно до статей 93, 123, 124, 134 і 149 Земельного кодексу України вилучити з постійного користування державного підприємства “Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство “Володимирецький держспецлісгосп” та передати товариству з обмеженою відповідальністю “Центр “Сонячне ремесло” земельну ділянку площею 18 гектарів (землі лісогосподарського призначення (ліси), розташовану за межами населених пунктів на території Володимирецького району Рівненської області, в оренду із зміною її цільового призначення на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 25 вересня 2009 р. № 5021 для видобування бурштину родовища “Володимирець Східний”.

2. Володимирецькій райдержадміністрації укласти договір оренди зазначеної земельної ділянки в установленому законодавством порядку.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю “Центр “Сонячне ремесло” відшкодувати відповідно до законодавства втрати лісогосподарського виробництва та збитки, завдані державному підприємству “Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство “Володимирецький держспецлісгосп” внаслідок вилучення земельної ділянки.

 

 

Прем’єр-міністр України                                                     М. АЗАРОВ

 

 

 

Інформаційне супроводження та роз’яснення

розпорядження Кабінету Міністрів України

 

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.11.2012 № 887-р «Про вилучення і передачу в оренду земельної ділянки із зміною її цільового призначення» (товариству з обмеженою відповідальністю «Центр «Сонячне ремесло»).

Розпорядженням передбачається вилучити з постійного користування державного підприємства Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Володимирецький держлісгосп» та передати товариству з обмеженою відповідальністю «Центр «Сонячне ремесло» земельну ділянку площею 18 га (землі лісогосподарського призначення (ліси), розташовану за межами населених пунктів на території Володимирецького району Рівненської області, в оренду із зміною її цільового призначення на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 25.09.2009 № 5021, для видобування бурштину родовища «Володимирець Східний».

Реалізація розпорядження дозволить ТОВ «Центр «Сонячне ремесло» отримати в користування зазначену земельну ділянку на умовах оренди для видобування бурштину, що забезпечить надходження коштів до місцевого і державного бюджетів за рахунок податків і зборів від його діяльності, створить додаткові робочі місця та позитивно вплине на соціально-економічний розвиток регіону.