КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 8 травня 2019 р. № 305-р
Київ

Про підготовку та проведення фізкультурно-спортивних заходів серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

1. Підтримати пропозицію Міністерства молоді та спорту і громадської організації “Фізкультурно-спортивне товариство “Спартак” щодо щорічного проведення фізкультурно-спортивних заходів серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

2. Міністерству молоді та спорту щороку забезпечувати організацію та проведення:

спартакіади серед державних службовців міністерств та інших центральних органів виконавчої влади (далі – спартакіада);

разом з громадською організацією “Фізкультурно-спортивне товариство “Спартак” та професійною спілкою працівників державних установ України Всеукраїнської спартакіади серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування (далі – Всеукраїнська спартакіада).

У спартакіаді можуть брати участь державні службовці та працівники патронатних служб Адміністрації Президента України, Апарату Верховної Ради України, Секретаріату Кабінету Міністрів України за умови їх ініціативи та згоди.

У спартакіадах можуть брати участь працівники патронатних служб державних органів, посади яких передбачені штатним розписом та які працюють за трудовим договором на платній основі.

3. Міністерству молоді та спорту до 31 грудня 2019 р. розробити і затвердити Положення про спартакіаду серед державних службовців міністерств та інших центральних органів виконавчої влади і Положення про Всеукраїнську спартакіаду серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

4. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади відповідно до компетенції забезпечити:

створення умов для підготовки та участі державних службовців у спартакіаді;

формування збірних команд із числа державних службовців;

участь державних службовців у спартакіаді у спортивній формі.

5. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям забезпечити:

створення умов для підготовки та участі державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у Всеукраїнській спартакіаді;

упорядкування місць проведення Всеукраїнської спартакіади;

сприяння висвітленню ходу проведення Всеукраїнської спартакіади у регіональних засобах масової інформації;

формування збірних команд із числа державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування;

участь державних службовців у Всеукраїнській спартакіаді у спортивній формі.

6. Рекомендувати органам місцевого самоврядування забезпечити участь посадових осіб місцевого самоврядування у Всеукраїнській спартакіаді.

7. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям забезпечити заохочення переможців, призерів та активних учасників спартакіади та Всеукраїнської спартакіади.

8. Державному комітетові телебачення і радіомовлення сприяти висвітленню ходу проведення спартакіади і Всеукраїнської спартакіади.

9. Визнати такими, що втратили чинність:

розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 червня 2012 р. № 434 “Про підготовку та проведення фізкультурно-спортивних заходів серед державних службовців” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 50, ст. 1994);

розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2013 р. № 950 “Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 червня 2012 р. № 434” (Офіційний вісник України, 2013 р., № 97, ст. 3589).

 

Прем’єр-міністр України                                                                    В.ГРОЙСМАН