image

 

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 10 жовтня 2012 р. №  758-р

Київ

 

Про передачу в оренду земельної ділянки
із зміною цільового призначення

 

1. Відповідно до статей 20, 122, 124, 134 і 207 Земельного кодексу України передати публічному акціонерному товариству “Волинь-Цемент” земельну ділянку площею 13,23 гектара (землі запасу сільськогосподарського призначення (рілля), розташовану за межами населених пунктів на території Славутського району Хмельницької області, в оренду із зміною цільового призначення на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 18 квітня 2003 р. № 2961 для розширення кар’єру з видобування глини Кривинського родовища глини.

Славутській районній держадміністрації укласти договір оренди зазначеної земельної ділянки в установленому законодавством порядку.

2. Публічному акціонерному товариству “Волинь-Цемент” відшкодувати відповідно до законодавства втрати сільськогосподарського виробництва.

 

 Прем’єр-міністр України                                                         М. АЗАРОВ

 

 

Інформаційне супроводження та роз’яснення

розпорядження Кабінету Міністрів Українивід 10.10.2012 № 758-р “Про передачу в оренду

земельної ділянки із зміною цільового призначення” (публічному акціонерному товариству “Волинь-Цемент”)

 

Розпорядженням передбачається передати публічному акціонерному товариству “Волинь-Цемент” земельну ділянку площею13,23 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення (рілля), розташовану за межами населених пунктів на території Славутського району Хмельницької області, в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 18 квітня 2003 р. № 2961, для розширення кар’єру з видобування глини Кривинського родовища глини.

Реалізація проекту розпорядження дозволить підприємству отримати в оренду зазначену земельну ділянку для розширення кар’єру Кривинського родовища глини, що забезпечить надходження коштів до місцевого і державного бюджетів за рахунок податків та зборів від його діяльності, створення додаткових робочих місць та позитивно вплине на соціально-економічний розвиток регіону.