image

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13 червня 2012 р. № 352-р 
Київ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

1. Відповідно до статей 93, 122-124 і 149 Земельного кодексу України надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю “Артіль” на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 60 гектарів (землі лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства “Колківське лісове господарство”, розташованої за межами населених пунктів на території Маневицького району Волинської області, з подальшою передачею її в оренду із зміною цільового призначення на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 5 лютого 2009 р. № 4897 для розробки кар’єру Малоосницького родовища базальтів.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю “Артіль” відповідно до законодавства передбачити у проекті землеустрою щодо відведення зазначеної у пункті 1 цього розпорядження земельної ділянки розрахунок втрат лісогосподарського виробництва та збитків, що будуть завдані землекористувачу.

Премєр-міністр України

М.АЗАРОВ

 

 

Інформаційне супроводження та роз’яснення

розпорядження Кабінету Міністрів України

“Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки”

 

 

Розпорядженням від 13.06.2012 № 352-р “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки” Кабінет Міністрів України надав ТОВ “Артіль” дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 60 га (землі лісогосподарського призначення (ліси), що перебувають у постійному користуванні державного підприємства “Колківське лісове господарство”, розташованої за межами населених пунктів на території Маневицького району Волинської області, з подальшим наданням її в оренду із зміною цільового призначення на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 5 лютого 2009 року № 4897 для розробки кар’єру Малоосницького родовища базальтів.

 

Реалізація розпорядження дозволить ТОВ “Артіль” розробити проект землеустрою щодо відведення зазначеної земельної ділянки та в подальшому отримати її в оренду із зміною цільового призначення на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 5 лютого 2009 року № 4897 для розробки кар’єру Малоосницького родовища базальтів, що сприятиме створенню додаткових робочих місць, здешевить вартість будівельних матеріалів, які використовуються в області, стане додатковим джерелом доходів місцевих та державного бюджетів.