КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18 вересня 2013 р. № 732-р
Київ

 

Про передачу в оренду земельної ділянки із зміною її цільового призначення

 

1. Відповідно до статей 20, 93, 122-124, 134 і 207 Земельного кодексу України передати публічному акціонерному товариству “Шахтоуправління “Покровське” земельну ділянку площею 91,3396 гектара (землі запасу сільськогосподарського призначення державної власності (рілля), розташовану на території Красноармійського району Донецької області, в оренду із зміною її цільового призначення на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 24 листопада 2008 р. № 4784 для розміщення плоского породного відвалу.

Красноармійській районній держадміністрації укласти договір оренди зазначеної земельної ділянки в установленому законодавством порядку.

2. Публічному акціонерному товариству “Шахтоуправління “Покровське” відшкодувати відповідно до законодавства втрати сільськогосподарського виробництва.

Прем’єр-міністр України

М.АЗАРОВ

 

 

Інформаційне супроводження та роз’яснення розпорядження Кабінету Міністрів України “Про передачу в оренду земельної ділянки із зміною її цільового призначення”

 

 Зазначеним розпорядженням Кабінет Міністрів України передав публічному акціонерному товариству “Шахтоуправління “Покровське”  земельну ділянку площею 91,3396 гектара (землі запасу сільськогосподарського призначення державної власності (рілля), розташовану на території Красноармійського району Донецької області, в оренду із зміною її цільового призначення на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 24 листопада 2008 р. № 4784 для розміщення плоского породного відвалу.

Реалізація розпорядження дозволить підприємству розмістити на зазначеній земельній ділянці плоский породний відвал, який накопичується внаслідок видобування кам’яного вугілля, що забезпечить безперебійну роботу шахти, а також надходження коштів до місцевого і державного бюджетів за рахунок податків та зборів від його діяльності та позитивно вплине на соціально-економічний розвиток регіону.