КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20 січня 2016 р. № 112-р
Київ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Відповідно до статей 92, 93, 123, 124 і 149 Земельного кодексу України надати дозвіл публічному акціонерному товариству “Укртранснафта” на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 4,26 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебувають у постійному користуванні державного підприємства “Сколівське лісове господарство”, розташованих на території Стрийського району Львівської області, з подальшим наданням їх зазначеному товариству із зміною цільового призначення в постійне користування – 0,0463 гектара та в оренду строком на 1 рік – 4,2137 гектара для будівництва державного об’єкта “Нафтопровід “Броди – Держкордон”. Винос нафтопроводів 1-ої та 2-ої черг ДУ 500 і ДУ 700 з вздовжтрасовими спорудами і кабелем зв’язку ВОЛЗ в обхід с. Розгірче км 157 – км 165 (ділянки км 2,0 – км 7,0)”.

Публічному акціонерному товариству “Укртранснафта” передбачити відповідно до законодавства у зазначеному проекті землеустрою розрахунок втрат лісогосподарського виробництва та збитків, що будуть завдані землекористувачу внаслідок вилучення земельних ділянок.

Прем’єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

   

 

 

Інформаційне супроводження та роз’яснення

розпорядження Кабінету Міністрів України

«Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок»

Зазначеним розпорядженням Кабінет Міністрів України надав дозвіл публічному акціонерному товариству “Укртранснафта” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 4,26 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебувають у постійному користуванні державного підприємства “Сколівське лісове господарство” та розташовані на території Стрийського району Львівської області, з подальшим наданням їх зазначеному товариству із зміною цільового призначення в постійне користування – 0,0463 гектара та в оренду строком на 1 рік – 4,2137 гектара для будівництва державного об’єкта “Нафтопровід “Броди – Держкордон”. Винос нафтопроводів 1-ої та 2-ої черг ДУ 500 і ДУ 700 з вздовжтрасовими спорудами і кабелем зв’язку ВОЛЗ в обхід с. Розгірче км 157 – км 165 (ділянки км 2,0 – км 7,0)”.

Реалізація розпорядження надасть можливість публічному акціонерному товариству “Укртранснафта” розробити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування та короткострокову оренду (терміном на 1 рік, на період будівництва) для виносу з аварійно небезпечної зони нафтопроводу “Броди – Держкордон”

нафтопроводів 1-ої та 2-ої черг ДУ 500 та ДУ 700 км 157 – км 165 на ділянці км 2.0 – км 7.0 за межі охоронних зон водозаборів та території розвитку населеного пункту.