КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22 жовтня 2014 р. № 1023-р
Київ

Про вилучення та передачу в оренду земельної ділянки із зміною її цільового призначення

 

1. Відповідно до статей 93, 122-124 і 149 Земельного кодексу України вилучити з постійного користування державного підприємства “Івано-Франківське лісове господарство” земельну ділянку площею 2,3467 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), розташовану на території Тисменицького району Івано-Франківської області, та передати її в оренду із зміною цільового призначення товариству з обмеженою відповідальністю “Стриганецький кар’єр” на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 29 грудня 2009 р. № 5091 для розробки родовища вапняків “Стриганецьке-1”.

Тисменицькій райдержадміністрації укласти договір оренди зазначеної земельної ділянки в установленому законодавством порядку.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю “Стриганецький кар’єр” відшкодувати відповідно до законодавства втрати лісогосподарського виробництва та збитки, що будуть заподіяні державному підприємству “Івано-Франківське лісове господарство” внаслідок вилучення земельної ділянки.

Прем’єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК