КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 26 червня 2013 р. №  461-р

 

Київ

 

Про передачу в оренду земельної ділянки
із зміною її цільового призначення

 

1. Відповідно до статей 93, 122—124 та 149 Земельного кодексу України передати приватному акціонерному товариству “Комсомольське рудоуправління” земельну ділянку площею 22,1824 гектара (землі запасу сільськогосподарського призначення державної власності (рілля), розташовану на території Старобешівського району Донецької області, в оренду із зміною її цільового призначення на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 5 квітня 2001 р. № 2419 для розширення Жоголівського кар’єру (перший етап другої черги) з видобування флюсового вапняку Каракубського родовища.

 

2. Старобешівській районній держадміністрації укласти договір оренди зазначеної у пункті 1 цього розпорядження земельної ділянки в установленому законодавством порядку.

 

3. Приватному акціонерному товариству “Комсомольське рудоуправління” відшкодувати відповідно до законодавства втрати сільськогосподарського виробництва.

 

 

Прем’єр-міністр України                                                         М. АЗАРОВ

 

Інформаційне супроводження та роз’яснення

розпорядження Кабінету Міністрів України

 

 Зазначеним розпорядженням передбачається передати приватному акціонерному товариству “Комсомольське рудоуправління” земельну ділянку площею 22,1824 гектара (землі запасу сільськогосподарського призначення державної власності (рілля), розташовану на території Старобешівського району Донецької області, в оренду із зміною цільового призначення на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 05 квітня 2001 р. № 2419 для розширення Жоголівського кар’єра (перший етап другої черги) з видобування флюсового вапняку Каракубського родовища.

 Реалізація розпорядження дозволить ПрАТ “Комсомольське рудоуправління” отримати в оренду зазначену земельну ділянку для розширення Жоголівського кар’єра з видобування флюсового вапняку Каракубського родовища, що забезпечить додаткові надходження коштів до місцевого і державного бюджетів за рахунок податків і зборів від його діяльності, створить нові робочі місця та позитивно вплине на соціально-економічний розвиток регіону.