КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 26 червня 2013 р. № 465-р 
Київ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

 

Відповідно до статей 92, 123 і 149 Земельного кодексу України надати Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області дозвіл на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок державної власності загальною площею 45,87 гектара, розташованих на території Дніпропетровського району Дніпропетровської області, з подальшим наданням їх зазначеній Службі у постійне користування для будівництва та обслуговування автомобільної дороги Знам’янка – Луганськ – Ізварине (на м. Волгоград через мм. Дніпропетровськ і Донецьк) на ділянці обходу м. Дніпропетровська від автодороги Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя до межі м. Дніпропетровська згідно з додатком.

 

Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області відповідно до законодавства передбачити у зазначеному проекті землеустрою розрахунок збитків, що будуть завдані землекористувачам внаслідок вилучення земельних ділянок.

 

 

Прем’єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

 

 

 

 

Додаток 
до розпорядження Кабінету Міністрів України 
від 26 червня 2013 р. № 465-р

 

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ, 
розташовані на території Дніпропетровського району Дніпропетровської області, на які Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області надається дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо їх відведення для будівництва та обслуговування автомобільної дороги Знам’янка – Луганськ – Ізварине (на м. Волгоград через мм. Дніпропетровськ і Донецьк) на ділянці обходу м. Дніпропетровська від автодороги Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя до межі м. Дніпропетровська

 

Площа земельної ділянки, гектарів

З яких земель вилучається земельна ділянка

Умови надання

Усього – 45,87 
у тому числі:

 

 

35,73

землі сільськогосподарського призначення (рілля), які перебувають у постійному користуванні державного підприємства “Дослідне господарство “Дніпро” Інституту сільського господарства степової зони Національної академії аграрних наук України”

у постійне користування

8,48

землі сільськогосподарського призначення (багаторічні насадження (сади), які перебувають у постійному користуванні державного підприємства “Дослідне господарство “Дніпро” Інституту сільського господарства степової зони Національної академії аграрних наук України”

-“-

0,56

ліси (полезахисні лісові смуги), які перебувають у постійному користуванні державного підприємства “Дослідне господарство “Дніпро” Інституту сільського господарства степової зони Національної академії аграрних наук України”

-“-

1,1

землі лісогосподарського призначення (ліси), які перебувають у постійному користуванні державного підприємства “Дніпропетровське лісове господарство”

 

Інформаційне супроводження та роз’яснення

розпорядження Кабінету Міністрів України

“Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельних ділянок”

Зазначеним розпорядженням Кабінет Міністрів України надав дозвіл Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок державної власності загальною площею 45,87 гектара, розташованих на території Дніпропетровського району Дніпропетровської області, з подальшим наданням їх зазначеній Службі у постійне користування для будівництва та обслуговування автомобільної дороги Знам’янка – Луганськ – Ізварине (на м. Волгоград через мм. Дніпропетровськ і Донецьк) на ділянці обходу м. Дніпропетровська від автодороги Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя до межі м. Дніпропетровська згідно з додатком.

 Реалізація проекту розпорядження дозволить Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області розробити проект землеустрою щодо відведення необхідних земельних ділянок та в подальшому отримати їх у постійне користування для будівництва та обслуговування автомобільної дороги Знам’янка – Луганськ – Ізварине (на м. Волгоград через  мм. Дніпропетровськ, Донецьк) на ділянці обходу м. Дніпропетровська від автодороги Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя до межі м. Дніпропетровська, що вирішить питання підвищення безпеки пересування транспортних засобів та пішоходів, забезпечить розвантаження транспортного потоку через місто Дніпропетровськ, призведе до поліпшення соціальних і економічних умов Дніпропетровської області та дасть змогу поліпшити транспортне сполучення області.