КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 28 листопада 2012 р. №  959-р

 

Київ

 

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки

 

Відповідно до статей 93, 123 і 149 Земельного кодексу України надати дозвіл публічному акціонерному товариству “Аерок Обухів” на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,48 гектара (землі лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства “Київське лісове господарство”, розташованої за межами населених пунктів на території Обухівського району Київської області, з подальшою передачею її товариству в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 22 січня 2009 р. № 4869 для розробки Нещерівського родовища піску.

Публічному акціонерному товариству “Аерок Обухів” відповідно до законодавства передбачити у проекті землеустрою щодо відведення зазначеної земельної ділянки розрахунок втрат лісогосподарського виробництва та збитків, що будуть завдані землекористувачу.

 

 

Прем’єр-міністр України                                                        М. АЗАРОВ

 

 

 

Інформаційне супроводження та роз’яснення

розпорядження Кабінету Міністрів України

 

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.11.2012 № 959-р “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки” (публічному акціонерному товариству “Аерок Обухів”).

Розпорядженням передбачається надати дозвіл публічному акціонерному товариству “Аерок Обухів” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,48 гектара (землі лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства “Київське лісове господарство”, розташованої за межами населених пунктів на території Обухівського району Київської області, з подальшою передачею її в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 22 січня 2009 р. № 4869 для розробки Нещерівського родовища піску.

ПАТ “Аерок Обухів” відповідно до законодавства передбачити у проекті землеустрою щодо відведення зазначеної земельної ділянки розрахунок втрат лісогосподарського виробництва та збитків, заподіяних ДП “Київське лісове господарство”.

Реалізація проекту розпорядження дозволить ПАТ “Аерок Обухів” розробити проект землеустрою щодо відведення зазначеної земельної ділянки та в подальшому отримати її в користування на умовах оренди для розробки Нещерівського родовища піску, що забезпечить додаткові надходження коштів до місцевого і державного бюджетів за рахунок податків та зборів від діяльності підприємства, створить нові робочі місця та позитивно вплине на соціально-економічний розвиток регіону.