image

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 28 листопада 2012 р. №  960-р

 

Київ

 

Про надання дозволу на розроблення проекту
землеустрою щодо відведення земельної ділянки

 

Відповідно до статей 93, 123 і 149 Земельного кодексу України надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю “Стриганецький кар’єр” на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,3467 гектара (землі лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства “Івано-Франківське лісове господарство”, розташованої за межами населених пунктів на території Тисменицького району Івано-Франківської області, з подальшою передачею її товариству в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 29 грудня 2009 р. № 5091 для розробки родовища вапняків “Стриганецьке-1”.

Товариству з обмеженою відповідальністю “Стриганецький кар’єр” відповідно до законодавства передбачити у зазначеному проекті землеустрою розрахунок втрат лісогосподарського виробництва та збитків, що будуть завдані землекористувачу.

 

 

Прем’єр-міністр України                                                     М. АЗАРОВ

 

 

Інформаційне супроводження та роз’яснення

розпорядження Кабінету Міністрів України

 

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.11.2012 № 960-р “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки” (товариству з обмеженою відповідальністю “Стриганецький кар’єр”).

 

Розпорядженням передбачається надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю “Стриганецький кар’єр” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,3467 га (землі лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства “Івано-Франківське лісове господарство”, розташованої за межами населених пунктів на території Тисменицького району Івано-Франківської області, з подальшою передачею її в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 29 грудня 2009 р. № 5091 для розробки родовища вапняків “Стриганецьке-1”.

ТОВ “Стриганецький кар’єр” відповідно до законодавства передбачити у проекті землеустрою щодо відведення зазначеної земельної ділянки розрахунок втрат лісогосподарського виробництва та збитків, заподіяних ДП “Івано-Франківське лісове господарство”.

Реалізація розпорядження дозволить ТОВ “Стриганецький кар’єр” розробити проект землеустрою щодо відведення зазначеної земельної ділянки та в подальшому отримати її в користування на умовах оренди для розробки родовища вапняків “Стриганецьке-1”, що забезпечить додаткові надходження коштів до місцевого і державного бюджетів за рахунок податків та зборів від діяльності підприємства, створить нові робочі місця та позитивно вплине на соціально-економічний розвиток регіону.