КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29 січня 2014 р. № 58-р
Київ

 

Про вилучення та передачу в оренду земельної ділянки із зміною її цільового призначення

 

1. Відповідно до статей 20, 93, 122-124, 134, 149 і 207 Земельного кодексу України вилучити з постійного користування державного підприємства “Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство “Здолбунівський держспецлісгосп” земельну ділянку площею 4,5 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), розташовану на території Здолбунівського району Рівненської області, та передати її в оренду із зміною цільового призначення товариству з обмеженою відповідальністю “Полюс” ЛТД на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 28 грудня 2007 р. № 4652 для розробки Здовбицького родовища піску.

Здолбунівській райдержадміністрації укласти договір оренди зазначеної земельної ділянки в установленому законодавством порядку.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю “Полюс” ЛТД відшкодувати відповідно до законодавства втрати лісогосподарського виробництва та збитки, що будуть заподіяні державному підприємству “Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство “Здолбунівський держспецлісгосп” внаслідок вилучення земельної ділянки.

Виконуючий обов’язки
Прем’єр-міністра України

С.АРБУЗОВ