image

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 3 жовтня 2012 р. № 823-р 
Київ

Про погодження питання щодо вилучення земельних ділянок із зміною цільового призначення

Міністерству екології та природних ресурсів, Міністерству аграрної політики та продовольства, Державному агентству земельних ресурсів та Державному агентству лісових ресурсів забезпечити в межах своїх повноважень погодження питання щодо надання згоди на вилучення земельних ділянок загальною площею 99,8 гектара (ліси), що перебувають у постійному користуванні державного підприємства “Славутське лісове господарство”, розташованих в межах м. Нетішина Хмельницької області, із зміною цільового призначення для будівництва житла та об’єктів соціально-побутового призначення для жителів зазначеного міста.

Прем’єр-міністр України

М.АЗАРОВ

 

 

Інформаційне супроводження та роз’яснення

розпорядження Кабінету Міністрів України

“Про погодження питання щодо вилучення земельних ділянок із зміною цільового призначення”

 

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2012 № 823-р “Про погодження питання щодо вилучення земельних ділянок із зміною цільового призначення”.

 

Зазначеним розпорядженням Кабінет Міністрів України доручив Міністерству екології та природних ресурсів, Міністерству аграрної політики та продовольства, Державному агентству земельних ресурсів та Державному агентству лісових ресурсів забезпечити в межах своїх повноважень погодження питання щодо надання згоди на вилучення земельних ділянок загальною площею 99,8 гектарів (ліси), що перебувають у постійному користуванні державного підприємства “Славутське лісове господарство”, розташованих в межах м. Нетішина Хмельницької області, із зміною цільового призначення для будівництва житла та об’єктів соціально-побутового призначення для жителів зазначеного міста.

  Реалізація проекту розпорядження дозволить розпочати будівництво нових мікрорайонів міста Нетішин, що створить додаткові робочі місця, сприятиме добудови 3 і 4 енергоблоків Хмельницької атомної електростанції та позитивно вплине на соціально-економічний розвиток регіону.