image

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 31 жовтня 2012 р. №  843-р

 

Київ

 

Про надання дозволу на розроблення проекту
землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

 

Відповідно до статей 93, 123 і 149 Земельного кодексу України надати дозвіл державному підприємству “Волиньторф” на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 205,1 гектара згідно з додатком, розташованих за межами населених пунктів на території Маневицького району Волинської області, з подальшою передачею їх в оренду на строк дії спеціальних дозволів на користування надрами від 13 лютого 1997 р. № 785, від 4 березня 1997 р. № 810 та від 26 березня 2001 р. № 2396 для розробки родовищ торфу.

Державному підприємству “Волиньторф” відповідно до законодавства передбачити у зазначеному проекті землеустрою розрахунок збитків, заподіяних землекористувачам.

 

Прем’єр-міністр України                                              М. АЗАРОВ

 

 

 

Додаток

до розпорядження Кабінету Міністрів України

від 31 жовтня 2012 р. №  843-р

 

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ,
розташовані за межами населених пунктів на території Маневицького

району Волинської області, на які державному підприємству “Волиньторф”

надається дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо їх відведення

 

Для яких потреб надається земельна ділянка

Площа земельної ділянки, гектарів

З яких земель надається (вилучається) земельна ділянка

Умови надання

 

Усього 205,1, у тому числі:

 

 

1. Для розробки родовища торфу “Засвіття Ситнелюк”

54

землі лісогосподарського призначення (ліси), що перебувають у постійному користуванні державного підприємства “Городоцьке лісове господарство”

в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 13 лютого 1997 р.№ 785

2. Для розробки родовища торфу “Сойне”         

135,3

землі лісогосподарського призначення (ліси), що перебувають у постійному користуванні державного підприємства “Маневицьке лісове господарство”

в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 4 березня 1997 р. № 810

3. Для розробки родовища торфу “Вутишно”

15,8

землі запасу лісогосподарського призначення (ліси) Прилісненської сільської ради

в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 26 березня 2001 р. № 2396

______________________

 

 

 

 

Інформаційне супроводження та роз’яснення

розпорядження Кабінету Міністрів України

 

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.10.2012 № 843-р «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок» (державному підприємству «Волиньторф»).

 

Розпорядженням передбачається надати дозвіл державному підприємству «Волиньторф» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 205,1 га (з них: 54 га за рахунок земель лісогосподарського призначення (ліси) державного підприємства «Городоцьке лісове господарство» в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 13.02.1997 № 785 для розробки родовища торфу «Засвіття Ситнелюк»; 135,3 га – землі лісогосподарського призначення (ліси) державного підприємства «Маневицьке лісове господарство» в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 04.03.1997 № 810 для розробки родовища торфу «Сойне» та 15,8 га – землі запасу лісогосподарського призначення (ліси) Прилісненської сільської ради в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 26.03.2001 № 2396 для розробки родовища «Вутишно»), розташованих за межами населених пунктів на території Маневицького району Волинської області.

Реалізація розпорядження дозволить ДП «Волиньторф» розробити проект землеустрою щодо відведення зазначених земельних ділянок та в подальшому отримати їх в користування на умовах оренди для розробки родовищ торфу, що забезпечить надходження коштів до місцевого і державного бюджетів за рахунок податків і зборів від його діяльності, створить додаткові робочі місця та позитивно вплине на соціально-економічний розвиток регіону.