КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 9 січня 2014 р. № 13-р
Київ

Про погодження зміни цільового призначення земельних ділянок

 

Відповідно до статей 20 і 123 Земельного кодексу України погодити зміну цільового призначення земельних ділянок комунальної власності загальною площею 12,6652 гектара, що перебувають у постійному користуванні комунального підприємства “Святошинське лісопаркове господарство”, з категорії земель лісогосподарського призначення на категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення з подальшою передачею їх у постійне користування комунальній корпорації “Київавтодор” для будівництва під’їзної дороги та зовнішніх інженерних мереж до інноваційного парку “Біонік Хілл” від вул. Пономарьова, 1а, до вул. Міської у Святошинському та Подільському районах м. Києва.

Прем’єр-міністр України

М.АЗАРОВ

 

 

Інформаційне супроводження та роз’яснення розпорядження

Кабінету Міністрів України “Про погодження зміни цільового призначення земельних ділянок”

 

Зазначеним розпорядженням Кабінет Міністрів України погодив зміну цільового призначення земельних ділянок комунальної власності загальною площею 12,6652 гектара, що перебувають у користуванні комунального підприємства “Святошинське лісопаркове господарство”, з категорії земель лісогосподарського призначення на категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення з подальшою передачею їх у постійне користування комунальній корпорації “Київавтодор” для будівництва під’їзної дороги та зовнішніх інженерних мереж до інноваційного парку “Біонік Хілл” від вул. Пономарьова, 1-а до вул. Міської у Святошинському та Подільському районах м. Києва.

Реалізація розпорядження в подальшому дозволить комунальній корпорації “Київавтодор” на підставі рішення Київської міської ради отримати необхідні земельні ділянки у постійне користування для будівництва під’їзної дороги та зовнішніх інженерних мереж до інноваційного парку “Біонік Хілл” від вул. Пономарьова, 1-а до вул. Міської у Святошинському та Подільському районах м. Києва, що забезпечить реалізацію національного проекту “Технополіс”.