Найменування посади в територіальному органі Держгеокадастру ПІБ кандидата Дата та час проходження тестування на знання законодавства Дата та час написання ситуаційних завдань
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області 1. Павленко Юрій Євгенійович 10.02.2020

 

з 10:00 по 11:00

10.02.2020

 

з 11:00 по 13:00

2. Лавро Ігор Степанович
3. Руденко Павло Ігорович
4. Сидоренко Дмитро Сергійович
5. Ярославський Ярослав Іванович
6. Швед Руслан Володимирович
7. Гаєвик Олексій Юрійович
8. Шалагінов Артем Валерійович
9. Гавриш Костянтин Вікторович
10. Гаєвик Яна Миколаївна
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Волинській області 1. Кахович Володимир Анатолійович
2. Дитина Анатолій Іванович
3. Павленко Юрій Євгенійович
4. Микичак Назар Ярославович
5. Юрчук Віталій Миколайович
6. Корзун Ростислав Валерійович
7. Левчик Ігор Олексійович
8. Грицюк Оксана Віталіївна
9. Олексюк Андрій Юрійович
10. Малашко Вікторія Степанівна
11. Завадський Василь Михайлович
12. Боярчук Володимир Аркадійович
13. Оспанов Роман Олегович
14. Пилипака Сергій Анатолійович
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області 1. Островський Микола Ростиславович
2. Васьків Мирослав Миронович
3. Заяць Тетяна Федорівна
4. Станіщук Микола Васильович
5. Хранюк Богдан Богданович
6. Середа Максим Михайлович
7. Гутич Василь Антонович
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області 1. Лавро Ігор Степанович
2. Бурмаков Ігор Ігорович
3. Пальоха Артем Сергійович
4. Тулюпа Максим Миколайович
5. Комов Костянтин Сергійович
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області 1. Севрюков Іван Олексійович 10.02.2020

 

з 11:00 по 12:00

10.02.2020

 

з 14:00 по 16:00

2. Малиновський Сергій Францович
3. Грабар Олександр Володимирович
4. Міщенко Олександр Вікторович
5. Драган Юрій Вікторович
6. Козаков Сергій Володимирович
7. Гебрич Ярослав Миколайович
8. Шпак Олег Миколайович
9. Нестеренко Роман Валерійович
10. Мельниченко Максим Анатолійович
11. Чернявський Сергій Сергійович
12. Антонов Максим Сергійович
13. Обшта Максим Ігорович
14. Гончар Денис Павлович
15. Гавриш Костянтин Вікторович
16. Матвійчук Олексій Вікторович
17. Ковальчук Володимир Володимирович
18. Деревенець Дмитро Олександрович
19. Карбовський Анатолій Григорович
20. Музиченко Сергій Юрійович
21. Головаков Денис Володимирович
Начальник Головного управління Держгеокадастру
у Кіровоградській області
1. Севрюков Іван Олексійович
2. Лавро Ігор Степанович
3. Соболевський Юрій Валентинович
4. Чернов Олександр Васильович
5. Рибальченко Віталій Сергійович
6. Лесько Олександр Васильович
7. Сліпачук Олег Васильович
8. Костиря Олександр Миколайович
9. Кузьмін Сергій Михайлович
10. Мороз Олександр Олександрович
11. Берзабінт Микола Леонідович
12. Поліщук Микола Миколайович
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Луганській області 1. Альошкін Сергій Валерійович
2. Рудь Всеволод Всеволодович
3. Середа Максим Михайлович
Начальник Головного управління Держгеокадастру в Одеській області 1. Севрюков Іван Олексійович 10.02.2020

 

з 12:00 по 13:00

10.02.2020

 

з 16:00 по 18:00

2. Губарєв Олександр Віталійович
3. Маковейчук Дмитро Юрійович
4. Сквороцов Сергій Сергійович
5. Гребенюк Надія Вікторівна
6. Чернов Михайло Георгійович
7. Задорожна Надія Володимирівна
8. Кукол Дмитро Михайлович
9. Ратушняк Андрій Васильович
10. Соловійчук Григорій Русланович
11. Білоус Катерина Вікторівна
12. Гребенюк Ганна Василівна
13. Дмитренко Анна Миколаївна
14. Сараєв Денис Юрійович
15. Прошак Віталій Ілліч
16. Луцях Андрій Миколайович
17. Оспанов Роман Олегович
18. Пилипака Сергій Анатолійович
19. Кацмаза Роман Васильович
20. Карпусь Анастасія Василівна
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області 1. Лавро Ігор Степанович
2. Майний Тарас Ігорович
3. Севрюков Іван Олексійович
4. Кондратюк Сергій Володимирович
5. Скрипник Роман Сергійович
6. Савко Олег Олексійович
7. Шило Олександр Григорович
8. Чернов Михайло Гергійович
9. Бурдюк Ірина Сергіївна
10. Крюков Костянтин Сергійович
11. Добриця Сергій Іванович
12. Косик Алла Іванівна
13. Костиря Олександр Миколайович
14. Миршавка Олена Миколаївна
15. Дубовик Іван Іванович
16. Шаповалова Катерина Геннадіївна
17. Ємець Василь Григорович
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Сумській області 1. Стегній Андрій Миколайович
2. Лавро Ігор Степанович
3. Дмитренко Сергій Миколайович
4. Лоїк Борис Вікторович
5. Велітченко Інна Анатоліївна
6. Пальоха Артем Сергійович
7. Бурдюк Ірина Сергіївна
8. Дубовик Іван Іванович
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області 1. Павленко Юрій Євгенійович 11.02.2020

 

з 10:00 по 11:00

11.02.2020

 

з 11:00 по 13:00

2. Павлик Іван Романович
3. Лавро Ігор Степанович
4. Войцешук Вадим Валерійович
5. Ваврук Назарій Зіновійович
6. Сірко Олег Юрійович
7. Лук’янчук Дмитро Володимирович
8. Гримак Ірина Ярославівна
9. Собко Василь Богданович
10. Будніков Віталій Вікторович
11. Гавриш Костянтин Вікторович
12. Станіщук Микола Васильович
13. Крук Ірина Вікторівна
14. Зозуля Андрій Іванович
15. Фаріон Віктор Борисович
16. Сидор Денис Васильвич
17. Жукровський Ярослав Іванович
18. Юрас Роман Ігорович
19. Самойлова Зоя Валеріївна
20. Зінкевич Роман Миколайович
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області 1. Лавро Ігор Степанович
2. Гаспарян Арсен Валерійович
3. Чернов Михайло Георгійович
4. Демчук Ірина Станіславівна
5. Кіро Андрій Сергійович
6. Котик Тетяна Вікторівна
7. Колеснік Олег Олегович
8. Лесько Олександр Васильович
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області 1. Наруцький Сергій Іванович 11.02.2020

 

з 11:00 по 12:00

11.02.2020

 

з 14:00 по 16:00

2. Севрюков Іван Олексійович
3. Лавро Ігор Степанович
4. Хомідов Руслан Володимирович
5. Грабовський Денис Юрійович
6. Матвійчук Олександр Сергійович
7. Лесько Олександр Васильович
8. Якиляшек Ірина Олексіївна
9. Сліпачук Олег Васильович
10. Сейко Олександр Володимирович
11. Мироненко Дмитро Олександрович
12. Харченко Віктор Григорович
13. Чустрак Дмитро Вячеславович
14. Богуславець Ірина Іванівна
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області 1. Лавро Ігор Степанович
2. Тимофєєв Денис Олександрович
3. Пижівський Сергій Петрович
4. Савчук Сергій Вікторович
5. Кравецька Світлана Степанівна
6. Гречаний Денис Олегович
7. Верденюк Георгій Петрович
8. Міляр Олег Васильович
9. Рупишев Олександр Станіславович
10. Лазоренко Дмитро Васильович
11. Костиря Олександр Миколайович
12. Смутняк Олександр Васильович
13. Самборський Микола Іванович
14. Шаповалова Катерина Геннадіївна
15. Бешлей Володимир Васильович
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області 1. Малиновський Сергій Францович 11.02.2020

 

з 12:00 по 13:00

11.02.2020

 

з 16:00 по 18:00

2. Лавро Ігор Степанович
3. Бедикайло Вячеслав Вікторович
4. Стельмащук Святослав Володимирович
5. Ковалець Павло Михайлович
6. Люшин Віталій Григорович
7. Українець Михайло Васильович
8. Білоус Олег Володимирович
9. Васинюк Сергій Васильович
10. Дубич Сергій Валерійович
11. Михальчин Андрій Володимирович
12. Шустов Микола Васильович
13. Корзун Ростислав Валерійович
14. Нілабович Юрій Михайлович
15. Сенчук Вадим Петрович
16. Пилипака Сергій Анатолійович
17. Оспанов Роман Олегович
18. Зінкевич Роман Миколайович
19. Вітошко Юрій Георгійович
20. Овдійчук Оксана Олександрівна
Начальник Головного управління Держгеокадастру у м. Києві 1. Севрюков Іван Олексійович
2. Новик Валерій Сергійович
3. Работнік Борис Петрович
4. Осипенко Олександр Валентинович
5. Дриль Артем Володимирович
6. Гурський Сергій Васильович
7. Гавриш Костянтин Вікторович
8. Головков Олександр Анатолійович
9. Дорошенко Павло Юрійович
10. Рачинський Олексій Сергійович
11. Олещенко Катерина Григорівна