У період з 22 по 23 жовтня 2019 року у м. Києві відбулося шістдесят п’яте засідання Спільної українсько-молдовської демаркаційної комісії.

У заході взяли участь представники Держгеокадастру, члени делегації України у спільній комісії, директор Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Малюк О. О. та начальник відділу демаркації та делімітації державного кордону Кузів М. П.

Під час засідання Спільна комісія розглянула і затвердила 15 Актів місць встановлення прикордонних знаків на центральній (придністровській) ділянці та вирішила приступити до їх установки в 2020 році. Також Спільна комісія прийняла рішення оформити Акти з позначення лінії державного кордону на мостах та інших гідротехнічних спорудах додатком до Протокол-опису проходження лінії державного кордону між Україною і Республікою Молдова.

Водночас Спільна комісія констатувала, що винесення на місцевість лінії державного кордону на центральній (придністровській) ділянці українсько-молдовського державного кордону завершено.