У м. Кишиневі (Республіка Молдова) 26–28 листопада 2019 року відбулося сорок третє засідання спільної українсько-молдовської робочої групи з підготовки підсумкових демаркаційних документів Спільної українсько-молдовської демаркаційної комісії.

У період з 26 до 28 листопада 2019 року в м. Кишиневі (Республіка Молдова) відбулося сорок третє засідання спільної українсько-молдовської робочої групи з підготовки підсумкових демаркаційних документів Спільної українсько-молдовської демаркаційної комісії.

У заході взяли участь представники Держгеокадастру: начальник відділу демаркації та делімітації державного кордону Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Кузів М. П. та головний спеціаліст відділу демаркації та делімітації державного кордону Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Оселедько А. О.

Сторони обговорили питання про внесення змін і доповнень до нормативно-технічних документів Спільної комісії, розробили проєкт Плану демаркації українсько-молдовського державного кордону на 2020 рік, а також продовжили узгодження підсумкових демаркаційних документів на північну ділянку українсько-молдовського державного кордону.