27 – 28 травня 2019 року у м. Ризі (Латвійська Республіка) делегація Держгеокадастру під керівництвом директора Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Малюка О. О. взяла участь у робочій зустрічі з представниками  Латвійського агентства геопросторової інформації, де розглядалися питання розвитку співпраці у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності.

Учасники робочої зустрічі обмінялись досвідом щодо розбудови та функціонування національних інфраструктур геопросторових даних, створення та оновлення топографічних карт, розвитку державних геодезичних та висотних мереж, обговорили перспективи співробітництва з питань впровадження геоінформаційних технологій та виробництва, актуалізації та розповсюдження цифрової картографічної інформації. Сторонами були обговорені питання порядку фінансування топографо-геодезичної і картографічної діяльності та організації підготовки фахівців.

Представниками Латвійського агентства геопросторової інформації було поінформовано стосовно сучасного стану розвитку Державної геодезичної мережі Латвії та порядку функціонування мережі базових станцій Глобальних навігаційних супутникових систем LatPos, вжитих заходів щодо збереження пунктів Геодезичної Дуги Струве, як об’єкту світової спадщини ЮНЕСКО. Делегацію Держгеокадастру було ознайомлено щодо порядку здійснення аерофотозйомки, повітряно-лазерного сканування, технологій створення ортофотпланів та 3D моделювання місцевості, напрямків розвитку топографо-геодезичного і картографічного виробництва, сучасних апаратних та програмних комплексів, які використовуються у Латвії.